Navitel | BHF04 MAX | No | N/A W | No | FM-transmitter with Bluetooth
- TootjadNavitel
- Mudel: BHF04 MAX
- Saadavus: 5
-
22€
Navitel | BHF04 MAX | No | N/A W | No | FM-transmitter with Bluetooth
| All | |
| Bassikõlari väljund | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| I/O-pordid | USB, microSD |
| Muud funktsioonid | Bluetooth version 5.1 Bluetooth transmission distance obstacle up to 5m straight line up to 10m Support play format 3/WMA/WAV/FLAC Supported fast charging protocols QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4, PD Working voltage 12V/24V |
| Navigation | No |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2304 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Navitel |
| Producer product name | BHF04 MAX |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Car audio players |
| Tüüp | FM-transmitter with Bluetooth |
| Võimsus | N/A W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

